Kontakt

image_pdfimage_print

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 65A
67-100 Nowa Sól

Sekretariat KP PSP Nowa Sól
tel.   68 355 92 80
fax.: 68 355 92 81
e-mail: sekretariat@straz.nowasol.pl

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego
tel. 68 355 92 90
tel. 68 355 92 91
Fax 68 355 92 93
email: kppspnowasol@straz.gorzow.pl

p.o. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli
st. kpt. mgr inż.  Tomasz Duber

tel. 68 355 92 80
dubert@straz.nowasol.pl

Sekcja kadrowo-organizacyjna

mł. kpt. Magdalena Mech
Kierownik Sekcji
Zagadnienia kadrowe i BHP
tel. (68) 355 92 84
e-mail: mechm@straz.nowasol.pl

st. ogn. Wanda Bogacz
Zagadnienia organizacyjne tel. (68) 355 92 80
email: bogaczw@straz.nowasol.pl

Sekcja kwatermistrzowsko-techniczna

st. kpt. Roman Lisowski
Kierownik Sekcji

tel. (68) 355 92 88
e-mail: lisowskir@straz.nowasol.pl

st. sekc. Kazimierz Pelczarski
Zagadnienia kwatermistrzowsko-techniczne tel. (68) 355 92 89
email: pelczarskik@straz.nowasol.pl

Mirosław Brych
Zagadnienia techniczne tel. (68) 355 92 95
email: brychm@straz.nowasol.pl

Wydział operacyjny, kontrolno-rozpoznawczy

st. kpt. Paweł Skwierczyński
Zagadnienia kontrolno-rozpoznawcze

tel. (68) 355 92 87
e-mail: skwierczynskip@straz.nowasol.pl

kpt. Marcin Kaproń
Zagadnienia operacyjne tel. (68) 355 92 86
email: kapronm@straz.nowasol.pl

asp. Sebastian Olczyk
Starszy Inspektor Sztabowy tel. (68) 355 92 86
email: olczyks@straz.nowasol.pl

Sekcja ds. Finansów

inż. Joanna Sosnowska
Główna księgowa tel. (68) 355 92 85
email: sosnowskaj@straz.nowasol.pl

sekc. Waldemar Zieliński
Zagadnienia finansowe tel. (68) 355 92 85
email: zielinskiw@straz.nowasol.pl

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP

kpt. Tomasz Lewandowski
Dowódca JRG PSP tel. (68) 355 92 94
email: lewandowskit@straz.nowasol.pl

st. asp. Paweł Derkowski
Starszy inspektor tel. (68) 355 92 94
email: derkowskip@straz.nowasol.pl

image_pdfimage_print